O nas

Szkoła Muzyczna YAMAHA w Radzyniu Podlaskim powstała w 2010 roku i mieści się przy ul. Wyszyńskiego 3b. Założycielem i dyrektorem szkoły jest mgr Jarosław Stefaniak, absolwent studiów o kierunku Wychowanie Muzyczne na Wydziale Pedagogiczno-Artystycznym Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, oraz studiów podyplomowych o kierunku Nauczanie Informatyki na Politechnice Lubelskiej. Przez kilkanaście lat pracował w szkole podstawowej, gimnazjum i specjalnym ośrodku szkolno-wychowawczym jako nauczyciel muzyki i informatyki. Doświadczenie zdobyte podczas pracy w tych szkołach spowodowało podjęcie decyzji o otwarciu własnej Szkoły Muzycznej YAMAHA.

Programy nauczania dostępne w szkole charakteryzują się nowatorską, autorską koncepcją nauczania opracowaną przez Yamaha Europa GmbH. W nauczaniu, oprócz autorskich podręczników wykorzystywane są pomoce naukowe w postaci płyt CD oraz plików MIDI files. Nauka prowadzona jest w systemie grupowym i indywidualnym.

Szkoła Muzyczna YAMAHA w Radzyniu Podlaskim jest wyposażona w najnowszej generacji instrumenty muzyczne i sprzęt audio firmy YAMAHA, więc uczniowie nie muszą przynosić na lekcje własnych instrumentów. Zajęcia będą prowadzone przez doświadczonych muzyków i pedagogów, którzy poza ukończonymi szkołami i studiami muzycznymi posiadają także wiedzę zdobytą na licznych seminariach i kursach poświęconych edukacji muzycznej w systemie Yamaha Europa GmbH.

W naszej Szkole Muzycznej YAMAHA każdy może znaleźć coś dla siebie!!!

Losowe zdjęcia